Skip links

KURUMSAL

Şirket Profili

Lezzet endüstrisi ve küresel işletme yönetimi alanındaki 30 yılı aşkın birleşik deneyime dayanan ARTE Foods, 2016 yılında kuruldu. ARTE, pazarda önde gelen küresel gıda şirketlerinin tek yetkili temsilcisi olarak tanınırken, gıda üreticilerine oleoresinler, baharat yağları ve tat arttırıcılar gibi ürünler aracılığıyla kaliteyi sunuyor. Müşterilerimize, en üst düzeyde memnuniyet ve güven sağlamak için yenilikçi çözümler geliştirmeye devam ediyoruz.

Takımımız

ARTE; tanınmış aromatisyenler, teknik satış müdürleri, finans uzmanları, operasyon ve lojistik uzmanlarından oluşan dinamik ve deneyimli bir ekibe sahip.

Neden Arte?

Hizmet Kalitesi

Hizmetimizi güven, hız, hizmet kalitesi ve teknik bilgilerimize bağlı olarak belirliyoruz.

Her Daim Stoklu

Gıda üreticilerine hizmet vermenin bilinciyle her zaman stoklu çalışıyoruz. Böylece, müşterilerimizin de yüksek stok maliyetlerini azaltmalarına yardımcı oluyoruz.

Hızlı Sevkiyat

Müşterilerimizin hızlı ve uygun teslimat beklentilerini yerine getirebilmek için siparişinizi aynı gün sevk ediyoruz.  

Teknik Destek

Alanında uzman kadromuz ile ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda; Ar-Ge hammadde, ürün iyileştirme ve maliyet çalışmalarında gerekli teknik desteği veriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Teknik destek ve hızlı sevkiyat hassasiyetiyle hareket eden Arte ekibimiz için müşteri memnuniyeti en önemli önceliktir.

Yenilikçi Ürünler

Teknik destek ve hızlı sevkiyat hassasiyetiyle hareket eden Arte ekibimiz için müşteri memnuniyeti en önemli önceliktir.

This website uses cookies to improve your web experience.
Home